Yolluyo

Online Alışveriş Sitesi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 6.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Yolluyo
* Ne bittiyse yolluyo * 60 dakika içinde teslim imkanı * Farklı ödeme seçenekleri * Sınırsız ürün çeşitliliğiyle

Türkiye'nin en büyük dükkanı yolluyo, bakkalından ya da marketinden on binlerce farklı ürün seçeneğini kapına kadar ulaştırıyo :) 


Nasıl Çalışır?


Her zamanki bakkalından, marketinden alışveriş yapabilme ve etrafındaki yeni bakkal ve marketleri keşfetme imkanı yolluyo'da! Siparişin yolluyo'da direkt seçtiğin bakkaldan ya da marketten gelir. yolluyo, telefonla yanlış alınan siparişlere son verir. 


Ürün Çeşitliliği


Ürün çeşitliliği oldukça geniş, istediğin market veya bakkalda bulunan ürünler arasında isediğini seç kapına gelsin. Böylece çok daha fazla ürüne kolayca ulaşırsın. Tek yapman gereken, yolluyo'daki bakkal ve market listesinden dilediğini seçerek sepete eklemen.  Vakit kaybetmeden toplu alışverinizlerinizi kolayca Yolluyo'dan yapabilirsiniz.


Ödeme Şeçenekleri


Sen nasıl istersen öyle ödeyebilirsin. İster kredi kartı ister nakit ile ödeyebilirsin. Eğer seçtiğiniz markette Multunet veya Ticket geçiyorsa, ödemeni bunlarla da yapabilirsin. Ayrıca, yolluyo'da aynı sepetini farklı dükkandaki fiyatlarla karşılaştırabilirsiniz.


Kapıya Teslim 

Siparişiniz 45 dakikada kapınızda!

Şimdilik İstanbul'un belirli noktalarında, yakında her yerindeyiz. Eğer yaşadığın bölge henüz yolluyo listesinde değilse, hemen üye ol, yakınında hizmet vermeye başladığımızda sana haber verelim. 


Daha Fazla Göster
Yolluyo indir
DİĞER SÜRÜMLER